Witalis napisał(a):

Może w ogóle nie chcieliśmy nikogo kupować, bo nie mamy już kasy, a Królewski przeczytał trzy posty na twitterze, że młodzi i że perspektywiczni, więc chciał bardzo w PR kibicowski.
Podpisaliśmy Igbekeme, bo Duda szybko nie wróci, a nie podpisujemy obrońcy, bo Colley wróci szybciej.
Tak to sobie tłumaczę.
|
Duda szybko nie wróci? To co oni mu stłukli te nerkę, tak że potrzebuje dializ? Czy cały czas mu ją ktoś dodatkowo obija?
Chyba, ze nie jest stłuczona tylko pęknięta - z tego co kojarzę to Buksa miał taką kontuzję kiedyś