Witalis napisał(a):

Może w ogóle nie chcieliśmy nikogo kupować, bo nie mamy już kasy, a Królewski przeczytał trzy posty na twitterze, że młodzi i że perspektywiczni, więc chciał bardzo w PR kibicowski.
Podpisaliśmy Igbekeme, bo Duda szybko nie wróci, a nie podpisujemy obrońcy, bo Colley wróci szybciej.
Tak to sobie tłumaczę.
|
Colley nie wiadomo czy wróci do gry w tym sezonie, ma zerwanego achillesa...