Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95925
Stary 04.09.2024, 08:52
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Może w ogóle nie chcieliśmy nikogo kupować, bo nie mamy już kasy, a Królewski przeczytał trzy posty na twitterze, że młodzi i że perspektywiczni, więc chciał bardzo w PR kibicowski.


Podpisaliśmy Igbekeme, bo Duda szybko nie wróci, a nie podpisujemy obrońcy, bo Colley wróci szybciej.



Tak to sobie tłumaczę.
Colley nie wiadomo czy wróci do gry w tym sezonie, ma zerwanego achillesa...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując