|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline
|
|
FraMat napisał(a): 
W końcu wiem o co chodzi.
To jest taki myk Królewskiego.
Celowo ogłosił, że na pewno nikogo nie kupujemy, w tym na pewno żadnych doświadczonych i w naszej sytuacji niezbędnych stoperów.
Teraz środowisko piłkarskie weźmie sobie za punkt honoru, żeby za jak najniższą cenę sprzedać Królewiczowi jak najlepszego stopera. Ba, nawet podarować za darmo.
Nie doceniacie strategii AI.
|
Szachy 5D 
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|
|