|
W końcu wiem o co chodzi.
To jest taki myk Królewskiego.
Celowo ogłosił, że na pewno nikogo nie kupujemy, w tym na pewno żadnych doświadczonych i w naszej sytuacji niezbędnych stoperów.
Teraz środowisko piłkarskie weźmie sobie za punkt honoru, żeby za jak najniższą cenę sprzedać Królewiczowi jak najlepszego stopera. Ba, nawet podarować za darmo.
Nie doceniacie strategii AI.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|