wolfy napisał(a):
|
Dziwnie to wygląda. Niby jest coś odłożone, ale tylko na młodych piłkarzy, którzy oczywiście są za drodzy.
|
Może w ogóle nie chcieliśmy nikogo kupować, bo nie mamy już kasy, a Królewski przeczytał trzy posty na twitterze, że młodzi i że perspektywiczni, więc chciał bardzo w PR kibicowski.
Podpisaliśmy Igbekeme, bo Duda szybko nie wróci, a nie podpisujemy obrońcy, bo Colley wróci szybciej.
Tak to sobie tłumaczę.