Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95920
Stary 04.09.2024, 08:25
wolfy napisał(a):
Dziwnie to wygląda. Niby jest coś odłożone, ale tylko na młodych piłkarzy, którzy oczywiście są za drodzy.

Może w ogóle nie chcieliśmy nikogo kupować, bo nie mamy już kasy, a Królewski przeczytał trzy posty na twitterze, że młodzi i że perspektywiczni, więc chciał bardzo w PR kibicowski.


Podpisaliśmy Igbekeme, bo Duda szybko nie wróci, a nie podpisujemy obrońcy, bo Colley wróci szybciej.



Tak to sobie tłumaczę.
Odpowiedz cytując