|
Niestety wiszą na nas transfery z przed lat, najdroższe i najmniej dające na boisku. To blokuje wiele możliwości, które pewnie są ale nas nie stać.
W każdym razie ja bym nie biadolił na zapas tylko uświadomił tym co są, że mają zadanie do wykonania, więc muszą złapać się za jaja i sprostać.
|