Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95911
Stary 03.09.2024, 21:17
Nie jest bieda, tylko w obronie grają piłkarze, którzy są u nas już lata więc nie tyle są słabi co słabo grają. Jaroch, Uryga, Łasicki, Biedrzycki, Mikulec Kiakos, Szot. Każdy z nich na1 ligę spokojnie wystarczy Pod warunkiem, że będą grali w okolicach maksymalnych możliwości, a nie na 50%.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując