|
Nie jest bieda, tylko w obronie grają piłkarze, którzy są u nas już lata więc nie tyle są słabi co słabo grają. Jaroch, Uryga, Łasicki, Biedrzycki, Mikulec Kiakos, Szot. Każdy z nich na1 ligę spokojnie wystarczy Pod warunkiem, że będą grali w okolicach maksymalnych możliwości, a nie na 50%.
|