FraMat napisał(a):

To tylko moje zdanie:
Baena powinien być szczęśliwy, że może grać na poziomie I ligi.
Oprócz szybkości i jednego zwodu niczego więcej nie ma.
Dlatego teraz na skrzydle, jeśli ominą na kontuzje będzie zmiennikiem dla Alfaro, Kissa czy Freda.
|
Szybkość i zwód oraz wygrywanie pojedynków jeden na jeden to jedne z najważniejszych parametrów skrzydłowego. Baena gwarantuje to w każdym meczu, a nasi pozostali skrzydłowi raczej tego nie potrafią (może Kiss jeszcze objawi tą umiejętność). Dlatego Baena jest w tym momencie naszym NAJLEPSZYM skrzydłowym. Miewa oczywiście słabsze mecze, ale wg mnie to on powinien być pierwszym wyborem na skrzydle.