Patryko napisał(a):

Czyli nie mieliśmy startu.
Może to i lepiej, w tym momencie nie mamy kasy na palenie jej na projekty typu "młody zdolny, może coś z niego będzie".
|
Nie widziałem w niedzielę żeby ten Polak był lepszy od Mikulca, więc po co nam on.
Zobaczymy kogo Jaga z niego ulepi.