|
To tylko moje zdanie:
Baena powinien być szczęśliwy, że może grać na poziomie I ligi.
Oprócz szybkości i jednego zwodu niczego więcej nie ma.
Dlatego teraz na skrzydle, jeśli ominą na kontuzje będzie zmiennikiem dla Alfaro, Kissa czy Freda.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|