Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95889
Stary 02.09.2024, 22:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Jaroo1 idziesz w zaparte. Nie wiem co ma Wisła osiagnac z Kutwa na 8, ale na pewno nie awans. Przecież to 3x bardziej wymagająca pozycja nie skrzydłowy. I co jak co ale Starzyński z racji doświadczenia po prostu daje tam więcej niż Kutwa na środkum

Baena na wiosnę 0goli/0 asyst przez blisko 1000 minut i mamy specjalnie dla niego szukać miejsca na boisku? Wolne żarty.

Starzyński pokazuje że da sumarycznie tyle samo co Baena który na jednej kiwce jedzie cały rok. W pucharach go nie znają to się nabierali na ten jeden zwód.

A Alfaro najczęściej grywał na ŚPO i zapewne tam będzie wchodził do rywalizacji z Duarte lub Kissem na LP. Niech rywalizują.
Ja .......ę, jaki Ty jesteś żenujący w tych swoich manipulacjach...
Baena ma asysty w TYM sezonie, Starzyński w lidze nie bardzo. Jest jedną ze złych opcji młodzieżowca w składzie, Baena jest zdecydowanie lepszym piłkarzem i udawanie że jest inaczej jest kretyńskie.

Może się okazać że z uwagi na głupotę Biedrzyckiego idącego na razie na absolutny rekord kartkowy i to że Łasicki po półtorej meczu już czuje ból w kolanie - Moskal będzie musiał przeprosić się ze Skrobaczem, ew. grać Wiśniewskim na prawej i Jarochem na stoperze. Znowu - Starzyński usiądzie wtedy na dupie, bo jest aktualnie cienki i nie robi prawie nic przez cały mecz. Młyński za analogiczną postawę dostał wędkę i trafił do rezerw.

Więc odepnij się od Baeny, ciesz się że jest przepis o młodzieżowcu i jakiś drewniak musi grać, ale bez przesady. Którykolwiek wejdzie - raczej będziemy tego żałować. Decyzja w stylu czy odstrzelić sobie dłoń czy stopę...

Nie mamy szkolenia i ściągamy młody szrot. Większość z naszych obecnych młodzieżowców po 21-wszym roku życia wyląduje między drugą a czwartą ligą. Taki jest ich rzeczywisty poziom.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.09.2024 o godz. 22:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując