Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95887
Stary 02.09.2024, 21:11
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Logika jest taka, że młodzieżowiec i tak musi grać więc Igbekeme wyeliminował Kutwę ale Starzyński wchodzi i tym wyeliminował Baenę/Alfaro. Czyli nadal mamy słabego młodzieżowca. Niejako gra Igbekeme ale nie gra Baena/Alfaro. Bilans wzmocnień= 0.
I nadal mamy cienką obronę. Gdyby odpuścić temat Igbekeme to np mógłby przyjść ktoś mocny na obronę. I wtedy zamiast 5 obrońców było by 6. Obecnie mamy większe pole manewru w linii pomocy, na ławce mogą siedzieć Baena i Alfaro. Ale mamy praktycznie zerowe pole manewru w i tak cienkiej obronie.

Ja to piszę pod logikę Zaskrońca - że skoro mówi, że już transferów nie będzie, to może jednak lepiej by było nie brać Igbekeme ale wziąć kogoś na obronę.
Ta logika Zaskrońca oczywiście nie ma sensu.
Potrzebny mocny obrońca = Zasrkoniec mówi, że możemy ściagnać dwóchcieniasów na obronę xd
Potrzebny mocny obrońca - to po co ściągać dwóch cienkich, może lepiej tę kasę na kontrakt włozyć w jednego mocniejszego?
Potrzebny obrońca - Zasrkoniec mówi, że jeśli oferty wystawione przez Wisłę nie zostaną przyjęte to transferów już nie będzie xd Jeśli są środki skromne itd to może jeśli obecne oferty zostaną odrzucone to wtedy szukać jednego stopera za te kase?

Zaskroniec znowu zjada swój ogon w sieci kłamstw, intryg, manipulacji oraz swoich wężych kombinacji.
Tekst w stylu "jeśli oferty nie zostaną zaakceptowane to..." podejrzewam, że miał być przepotężnym straszakiem dla klubów/zawodników, którzy te oferty dostali, bo albo je przyjmują, albo lepszych już nie dostaną.
Mogła być też to zagrywka dla kibiców, pokazanie, że pieniądze to niby są w klubie, a tak na prawdę już wszystko zostało przejebane i nawet w obecnej sytuacji grosza nie ma na nikogo i na nic - o skoro jsst kasa na 2 obrońców i to nie wypali, to dlaczego nie ściągnie w to miejsce, za tę kasę, jednego, lepszego?
Kupić jednego lepszego grajka zamiast dwóch gorszych - na to każdy głupi by potrafił wpaść, ale tu cel jest znacznie ambitniejszy tzn. kupić dwóch i mieć bezapelacyjnie rekordową kadrę 40 grajków.
A więc albo będzie dwóch czyli w sumie 40 albo nikt bo mamy bardzo mocną i kompletną kadrę.
P.S. Czy komuś z Was spodobał się wczoraj Polak? Dla mnie to niewidoczny gracz, który pokazał się tylko w momencie gdy zarobił żółtą kartkę. Niech Jaga czy kto tam chce rozwija ten niewątpliwy talent.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 02.09.2024 o godz. 21:13.
Odpowiedz cytując