|
@Jaroo1 idziesz w zaparte. Nie wiem co ma Wisła osiagnac z Kutwa na 8, ale na pewno nie awans. Przecież to 3x bardziej wymagająca pozycja nie skrzydłowy. I co jak co ale Starzyński z racji doświadczenia po prostu daje tam więcej niż Kutwa na środkum
Baena na wiosnę 0goli/0 asyst przez blisko 1000 minut i mamy specjalnie dla niego szukać miejsca na boisku? Wolne żarty.
Starzyński pokazuje że da sumarycznie tyle samo co Baena który na jednej kiwce jedzie cały rok. W pucharach go nie znają to się nabierali na ten jeden zwód.
A Alfaro najczęściej grywał na ŚPO i zapewne tam będzie wchodził do rywalizacji z Duarte lub Kissem na LP. Niech rywalizują.
|