wolfy napisał(a):

W "GK" wszystkie młode talenty dostają sporo zawyżone noty. Na zachętę. Ich wartość jest zerowa.
Sukiennicki zaliczył najgorszy występ od czasów jedynego wejścia Olejarki za Rude. To była katastrofa.
I przestań się ośmieszać rzekomym zainteresiwanie Rapidu.
Kolejna młoda gwiazda, niektórzy się nigdy nie nauczą...
|
Goal.pl o Oliwierze Sukiennickim (od 32:35)
https://www.youtube.com/live/JYHPzWc...qFDtmW_&t=1955
Z dedykacją dla hejterów. Bo jest różnica między krytyką, a hejtem.