Jaroo1 napisał(a):

|
Nie jest to czepianie się na siłę. Z przodu mamy chociaż jakichś zawodników do zmian, rotowania więc kupowanie Igbekeme daje tam kolejnego = ktoś siada na ławce. Obronę mamy tragiczną a jej skład teraz to Mikulec, Łasicki, Uryga, Biedrzycki, Jaroch xd 5 obrońców, co się stanie jak któryś złapie kontuzje? A poza tym można się jedynie klócić, który z nich jest większym parodystą.
|
No ktoś siada na ławce, z tym że na tej pozycji to nie mamy gracza tej klasy więc to upgrade 1 składu.
Ja jedynie nigdy nie zrozumiałem retoryki "po co ściągają kolejnego pomocnika, jeśli nie mamy obrońców". Jedno drugiego nie wyklucza.
Raczej Moskal nie powiedział: ściągamy Igbekeme, nie chce ŚO.
Budżet na ŚO bardziej niż liczebność kadry ogółem, ogranicza wysokość pensji, u nas nie chcą robić kominów płacowych.