|
Młodzieżowiec to co innego, wiadomo, że musi grać. Tyle, że on wyciąga przykład młodych, aby uzasadnić brak konieczności transferów, bo myśli, że jak im Moskal da więcej grać to się nie okażą tak beznadziejni. A Moskal im nie da więcej grać, bo ma o nich jak najgorszą opinię, wystarczyło mu kilka treningów, żeby stwierdzić, że to 4-5 ligowy poziom.
|