Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95869
Stary 02.09.2024, 09:32
Jakby Duda był zdrowy to by Igbekeme nie było. A że jest to masz odpowiedź dlaczego przyszedł.

Mieliśmy 4 kolejki eksperymentow z Kutwa i w końcu wypadalo przerwać ta farsę. Serio chcesz go tam ciągle forsować? Wolę już Starzyńskiego z boku który w tej strefie boiska ma mniej do zepsucia niż Kutwa w środku. James wprost z plaży daje więcej wartości w środku i było widać jak ustawiał gości z Kotwicy.

Czepianie się na siłę. Niech Starzynski chociaż co 5 spotkań zagra mecz jak z Trnava to będzie wystarczające na tą mizerie. Już z Polonią miał fajne wejście o powinno się skończyć fajna asysta i bramka Zwolaka, ale wszyscy wiedzą co gra ten chłop.

PS. Jak my nie gramy o awans to o co? O spokojne utrzymanie? Wolne żarty. To wyciągnie słów z kontekstu. Moskal dostał dwa lata by awansować, widząc w jakich warunkach ma pracować.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 02.09.2024 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując