Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95867
Stary 02.09.2024, 08:38
Prawda jest jeszcze inna.
padalec juz powiedzial, ze Wisla nie gra o awans w tym roku. Kadra jest tak zrobiona, zeby byly emocje, byly widowiskowe mecze, ale zeby troche zabraklo do awansu, dzieki dziurawej obronie.

Po co kopacza na juz jak mozna sciagnac dwoch do ogrywania i akceptowania, ze beda popelniac bledy? My tak robimy (Krzyzanowski), a potem za frajera oddajemy na wypozyczenie.
Albo sciagamy sklad wegla i papy, bo dwa takie to za malo, potrzebny byl trzeci, zeby przypadkiem nie mial kto bronic
Odpowiedz cytując