|
W kwestii strat na początku sezonu to jeszcze lepsze są w Young Boys Berno, które awansowało do LM eliminując Galate.
W lidze 12 miejsce 3 remisy i 3 porażki.
Także jeśli dla kogokolwiek nasz dorobek po 5 spotkaniach jest zaskoczeniem to po prostu śledzi za mało pilki.
Bez pucharów to sądzę że 5 pkt więcej to lekko byłyby na naszym koncie. Coś za coś.
|