|
Mnie od formy Sukiennickiego bardziej martwi info od Karcza, że Łasicki zszedł, bo poczuł ból w kolanie......
JK na X napisał, że do kadry nikt nie dojdzie poza ewentualnymi dwoma młodymi obrońcami, za których zostały złożone oferty (wiadomo, Polak i Zarówny).
Nie czaję tego trochę. Naprawdę nie można przesunąć tej kasy na środkowego obrońcę gotowego do gry od zaraz? Na środku obrony jest totalna bieda, jeśli kontuzja Łasickiego okaże się poważna, to zostajemy z DWOMA stoperami z jakimkolwiek doświadczeniem. To jest samobójstwo.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 02.09.2024 o godz. 07:16.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|