Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95864
Stary 02.09.2024, 05:33
Jeśli ktoś myśli że na gościu z 2 ligi który rozegrał 13 spotkań w 1.5 miesiąca (normalnie tyle rozgrywa w 3) się nie odbije na jego formie to jest po prostu niesprawiedliwy . Nie mówię już nawet o transferach, hotelach, aklimatyzacji do ligi lub rzeczach czysto osobistych. Po prostu wpadł w dołek fizyczny i zapewne psychiczny

Gogóła skreślano po pierwszym sparingu i oficlanym meczu, teraz po dołku fizycznym skreślamy Sukiennickiego. Apeluje o umiar.

Tak samo jak cała ta weryfikacja naszej kadry na tle europejskich zespołów z konkluzjami że nie nadaje się do 1 ligi. Lodu.

Przypuszczam że za 2 tygodnie będziemy fruwać ma boisku i postawa wielu graczy powinna pójść mocno w górę. W szczególności tych którzy mają braki (Igbekeme, Duarte, Alfaro, Łasicki (jak się nie rozwali)).

Czy będą jeszcze jakieś transfery? Przeczucie podpowiada mi że nie.
Odpowiedz cytując