Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95861
Stary 01.09.2024, 22:20
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
(...)

Dobre noty? A to są skoki narciarskie, skoki do wody, jazda figurowa na łyżwach czy piłka nożna? Gdzie są te dobre noty? Sam je wystawiasz w jakimś swoim zeszyciku? Na ten moment to jest zawodnik Wiśle wręcz przeszkadzający, jak Kacper Duda w zeszłym sezonie. Chłop jedynie co robi to wiatr, jak kiedyś Konrad Gołoś.
Chłopie weź niepier...
Noty są choćby na GazetaKrakowska.pl Za ten mecz dostał 7/10!

A co do "kajeciku" to twoje pi...sanie o tym, że "przeszkadza" ma jeszcze mniej wartości niż jakbyś robił noty w kajeciku.

Dziwnym trafem po meczu z Cercle ruch na tym forum zamarł, bo większość hejterów nie bardzo miała co napisać. Również o Sukiennickim.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując