TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

(...)
Dobre noty? A to są skoki narciarskie, skoki do wody, jazda figurowa na łyżwach czy piłka nożna? Gdzie są te dobre noty? Sam je wystawiasz w jakimś swoim zeszyciku? Na ten moment to jest zawodnik Wiśle wręcz przeszkadzający, jak Kacper Duda w zeszłym sezonie. Chłop jedynie co robi to wiatr, jak kiedyś Konrad Gołoś.
|
Chłopie
weź niepier...
Noty są choćby na GazetaKrakowska.pl Za
ten mecz dostał 7/10!
A co do "kajeciku" to twoje pi...sanie o tym, że "przeszkadza" ma jeszcze mniej wartości niż jakbyś robił noty w kajeciku.
Dziwnym trafem po meczu z Cercle ruch na tym forum zamarł, bo większość hejterów nie bardzo miała co napisać. Również o Sukiennickim.