Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95860
Stary 01.09.2024, 21:17
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Sukiennicki strzelił gola z Ruchem.
Za większość meczów miał dobre noty. Pierwszą słabą ma za dzisiejszy.
Ale banda hejterów wie(działa), że to słaby zawodnik.
Nadal #jprdl

Edit: były nawet komentarze, że nam go Austriacy podkupią po pierwszych meczach w tym sezonie.
No i gdzie są ci Austriacy?

Dobre noty? A to są skoki narciarskie, skoki do wody, jazda figurowa na łyżwach czy piłka nożna? Gdzie są te dobre noty? Sam je wystawiasz w jakimś swoim zeszyciku? Na ten moment to jest zawodnik Wiśle wręcz przeszkadzający, jak Kacper Duda w zeszłym sezonie. Chłop jedynie co robi to wiatr, jak kiedyś Konrad Gołoś.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 01.09.2024 o godz. 21:20.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując