pepe72 napisał(a):

Sukiennicki strzelił gola z Ruchem.
Za większość meczów miał dobre noty. Pierwszą słabą ma za dzisiejszy.
Ale banda hejterów wie(działa), że to słaby zawodnik.
Nadal #jprdl
Edit: były nawet komentarze, że nam go Austriacy podkupią po pierwszych meczach w tym sezonie.
|
No i gdzie są ci Austriacy?
Dobre noty? A to są skoki narciarskie, skoki do wody, jazda figurowa na łyżwach czy piłka nożna? Gdzie są te dobre noty? Sam je wystawiasz w jakimś swoim zeszyciku? Na ten moment to jest zawodnik Wiśle wręcz przeszkadzający, jak Kacper Duda w zeszłym sezonie. Chłop jedynie co robi to wiatr, jak kiedyś Konrad Gołoś.