Kurz napisał(a):

|
Problem polega na tym, że granie co 3 dni na pewno odciska piętno na naszych piłkarzach. Wszystkich. I niestety, masz rację, Carbo i kilku innych nie ma kim zastąpić.
|
4 dni, 3 hotele, autokary, przeloty, to się musi jakoś odbijać, choć dzisiaj i tak zrobili prawie wszystko co musieli by wygrac. Tzn poza celnymi strzałami. Sam Rodado powinien 3 strzelić.
Gramy dalej, teraz niech ładuja akumulatory i jedziemy z tą liga. Po przerwie na kadrę nie będzie już żadnych wymówek. Trzeba włączyć tryb punktowania 2 pkt/mecz.