Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29254
Stary 01.09.2024, 17:49
nero napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem Dubiel nie ma chyba nawet zarzutów, a Sapała teoretycznie nic złego nie zrobił, zwykłe zdjęcie w windzie i oglądania FAME to jeszcze nic złego. Może się to nie podobać, ale na jakiej podstawie chcecie ten kontrakt rozwiązać?
Na podstawie tego, że gość jest sportowo dużym rozczarowaniem, przy tym nie kryje się ze swoimi imprezowymi upodobaniami. Oczywiście masz rację, będziemy musieli się cieszyć jego obecnością w Wiśle najpewniej do końca sezonu.
Odpowiedz cytując