nero napisał(a):

|
Z tego co wiem Dubiel nie ma chyba nawet zarzutów, a Sapała teoretycznie nic złego nie zrobił, zwykłe zdjęcie w windzie i oglądania FAME to jeszcze nic złego. Może się to nie podobać, ale na jakiej podstawie chcecie ten kontrakt rozwiązać?
|
Na podstawie tego, że gość jest sportowo dużym rozczarowaniem, przy tym nie kryje się ze swoimi imprezowymi upodobaniami. Oczywiście masz rację, będziemy musieli się cieszyć jego obecnością w Wiśle najpewniej do końca sezonu.