Sapała zamiast trenować, buja sie na imprezach z "osobą zamieszaną w aferę pedofilską"
Czy serio nie potrafimy się zabezpieczyć w kontrakcie, przed takimi zachowaniami?
Jak dla mnie, z gościem powinno sie rozwiązać kontrakt natychmiastowo i to z winy zawodnika...
Szczerze? Mam nadzieję że go więcej nie zobaczę w koszulce Wisły.
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział:
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,3...a-ruszyla.html