Wyświetl pojedynczy post
Curvaldinho
Junior Member
 
Od: 05.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#456
Stary 01.09.2024, 14:54
To już oczywiste, że nie zrobimy awansu w tym sezonie - i tak będzie dopóki będziemy mieć słabych obrońców. Gdybyśmy mieli dobrych obrońców, którzy dadzą nam pewność, że z tyłu gramy na 0 to zarówno Sobol, jak i wyszydzany Rude awansowaliby z palcem wiecie gdzie. Napastnicy mieliby pewność, że wystarczy ukłuć, a nie zapierdalać i można by było grać bardziej wyrafinowaną, a nie szarpaną grę, gdzie trzeba się odsłaniać.
Odpowiedz cytując