Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 01.09.2024, 13:18
Powiem ci szczerze, że nie sądzę. Jest zero przypadku w ich wynikach. To nie jest przepychanie meczów, tylko gładkie wygrywanie. No i też wygrywanie seryjnie nawet ze słabszymi rywalami to nie jest coś co większość w klubów potrafi. Pomijam, że grali już z Ruchem czy Płockiem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując