|
Ale to nie chodzi o to ze przegral pojedynek. To jest zrozumiale i do zaakceptowania biorac pod uwage realia.
Chodzi o to, ze juz w trampkarzach mowia, ze pilka moze przejsc, ale zawodnik z pilka nie. Tutaj obowiazkowo powinien faulowac tym bardziej, ze jechal na dupie.
|