Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1473
Stary 01.09.2024, 11:32
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Zrobili 3 zmiany w porównaniu z pierwszym meczem. 2 z nich weszło w przerwie a trzeci w trakcie drugiej połowy.

No rezerwy po chuju.
Kolega na ogół rozsądnie pisze, zakładam że tu jeszcze emocje trzymają.

Też się jarałem jak strzelaliśmy kolejne bramki, ale dzień/dwa po meczu wypada ochłonąć i wrócić do rzeczywistości. Wyszli w polu 7 na 10 zmiennikami. I w tej zmienionej 7 były wszystkie najlepsze nazwiska w tym cała ofensywna trójka. Olali nas po całości i dostali w czajnik. I bardzo dobrze. Można dopisać do europejskich sukcesów. Ale nie ma co odlatywać w kosmos bo nie ma po czym.
Odpowiedz cytując