Karherop napisał(a):

Nędza kadrowa była na starcie przygotowań. Teraz Moskal może sobie przebierać w układzie 2 linii i ataku.
PS. Oby zgodnie z nazwą tematu w/w dwaj panowie znaleźli sobie jednak jakieś kluby na najbliższe pół roku/rok. Zostało 7 dni na finalizację transferów
|
I właśnie wtedy chłopaki przegrały u Moskala szansę na szeroki skład. Zanim do gry zdatni byli Fred i Alfaro Młyński dostał wędkę po 45 minutach i już się więcej nie pojawił, a Olejarka to nawet nie wyszedł na boisko.
Prawdopodobnie Moskal nienawidzi młodych Polaków, woli Hiszpanów, Węgrów i Portugalczyków.
W sumie możemy też o nich pisać w wątku poświęconym rezerwom Wisły.
@MaLk - głupie jest to co piszesz. Nawet bardzo.
Ligi do których przeszli El Mahdioui i Yeboah (Uche to zupełnie inna era, kiedy taka Wisła walczyła z dużymi europejskimi firmami jak równy z równym, więc sorry) są na poziomie gdzie wyróżniający się piłkarz Ekstraklasy może się przydać. Nawet takiego Biegańskiego w MLS na pół roku zabunkrowaliśmy. Podobnie w Secunda Division była moda na młodych Polaków.
Trzecia liga hiszpańska >>> polskie ligi (my stamtąd bierzemy co tańszych i za darmo, a i tak Villar, Rodado i Carbo to piłkarze na Ekstraklasę).
Na tej samej zasadzie topowy piłkarz Ekstraklasy spokojnie może trafić gdzieś do MLS. Kilku przyzwoicie grało.