Szneka napisał(a):

Zgadzam się z Kryształem. wczoraj Mikulec szybko murzyniątka z Belgii utemperował. nam potrzebny jest taki przecinaczek toporek, który nie da sobie w kaszę dmuchać. Na tle belgów wczoraj pozytywny mecz. Dziedzic też pozytywnie.
Wyzdrowiał Alfaro i raczej Młyński do odstrzału
|
Młyńskiego z Olejarką Moskal odpalił na długo zanim Alfaro wyzdrowiał. Ostatnio grają w rezerwach, chociaż ten pierwszy ma aktualnie jakiś uraz.
Żeby się nawet na ławkę nie łapać przy takiej nędzy kadrowej to jest osiągnięcie.