Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16214
Stary 30.08.2024, 10:51
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z Kryształem. wczoraj Mikulec szybko murzyniątka z Belgii utemperował. nam potrzebny jest taki przecinaczek toporek, który nie da sobie w kaszę dmuchać. Na tle belgów wczoraj pozytywny mecz. Dziedzic też pozytywnie.
Wyzdrowiał Alfaro i raczej Młyński do odstrzału
Młyńskiego z Olejarką Moskal odpalił na długo zanim Alfaro wyzdrowiał. Ostatnio grają w rezerwach, chociaż ten pierwszy ma aktualnie jakiś uraz.
Żeby się nawet na ławkę nie łapać przy takiej nędzy kadrowej to jest osiągnięcie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując