|
Zgadzam się z Kryształem. wczoraj Mikulec szybko murzyniątka z Belgii utemperował. nam potrzebny jest taki przecinaczek toporek, który nie da sobie w kaszę dmuchać. Na tle belgów wczoraj pozytywny mecz. Dziedzic też pozytywnie.
Wyzdrowiał Alfaro i raczej Młyński do odstrzału
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|