Co wy macie z tym Mikulcem?Dla mnie ten transfer się broni.Jak ktoś oczekiwał,że przyjdzie chłop który będzie nogami krawaty wiązał(przenośnia

,wolę to podkreślić)to może czuć rozczarowanie.To jest taki pierwszoligowy rzemieślnik.Prochu już nie wymyśli ale zdrowie ma,wybiegany jest i jak pokazał wczorajszy mecz stać go na to by prezentować się zdecydowanie solidnie.Natomiast jeśli nie dostaje wsparcia pomocnika to sam tej lewej strony nie zarygluje.