|
Miłe pożegnanie z pucharami, które dały nam zarówno dużo radości jak i momenty smutne.
Wnioski.
Mimo dwóch sromotnych porażek patrząc całościowo nie było kompromitacji. Zwłaszcza wobec obaw, że nawet pierwszej rundy nie przejdziemy. I trochę punktów do rankingu wpadło, choć my pewnie z nich nie skorzystamy.
Drużyna jest w stanie zagrać bardzo dobre spotkanie, jak chce.
Puchary pokazały braki. Każdy widział je, nawet dzisiaj. Nie ma się co pastwić, trzeba wyciągnąć wnioski.
|