Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1438
Stary 29.08.2024, 21:10
Kiedy ostatnio wygralismy PP dwa razy z rzędu

Brawo drużyna, jakby tak wychodzili spod presingu w 1wszym meczu to moze byloby blizej 7-5 w dwumeczu to calkiem przyzwoity wynik.

Teraz fajnie by bylo wygrac w Kolobrzegu bo nie mam wątpliwości ze po przerwie na repre bierzemy tą lige na pełnej.

Cieszy tez forma Gogóła dla mnie lepiej niz Sukiennicki dziś.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując