Kiedy ostatnio wygralismy PP dwa razy z rzędu
Brawo drużyna, jakby tak wychodzili spod presingu w 1wszym meczu to moze byloby blizej 7-5 w dwumeczu to calkiem przyzwoity wynik.
Teraz fajnie by bylo wygrac w Kolobrzegu bo nie mam wątpliwości ze po przerwie na repre bierzemy tą lige na pełnej.
Cieszy tez forma Gogóła dla mnie lepiej niz Sukiennicki dziś.