Temat
:
Eliminacje do LE/LKE 2024
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
1431
29.08.2024, 20:57
Co tu dużo gadać, godne pożegnanie z pucharami.
Brawo, że Wisła wyszła pograć w piłkę, a nie prosić o najniższy wymiar kary. Jakkolwiek to zabrzmi, szkoda 1 połowy, bo jakby weszło to co POWINNO wejść, to byłoby kuźwa śmiesznie.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret