Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1431
Stary 29.08.2024, 20:57
Co tu dużo gadać, godne pożegnanie z pucharami.

Brawo, że Wisła wyszła pograć w piłkę, a nie prosić o najniższy wymiar kary. Jakkolwiek to zabrzmi, szkoda 1 połowy, bo jakby weszło to co POWINNO wejść, to byłoby kuźwa śmiesznie.
Odpowiedz cytując