Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1430
Stary 29.08.2024, 20:56
Moze dwumecz bylby na ostrzu noza gdyby nie komiczne bramki, ktore stracilismy u siebie. Tyle prezentow co w pierwszym meczu to Wisla nigdy nie rozdala.

I w dupie to mam czy nas zlekcewazyli, wygrac taki mecz to nie jest prosta sprawa i tamci mieli czas zeby przestac na lekcewazyc.
Odpowiedz cytując