|
Moze dwumecz bylby na ostrzu noza gdyby nie komiczne bramki, ktore stracilismy u siebie. Tyle prezentow co w pierwszym meczu to Wisla nigdy nie rozdala.
I w dupie to mam czy nas zlekcewazyli, wygrac taki mecz to nie jest prosta sprawa i tamci mieli czas zeby przestac na lekcewazyc.
|