Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
horalek
Member
Od: 04.2024
Offline
#
95840
29.08.2024, 15:11
Ponoć olewamy Polaka.
Może i dobrze. Od początku Markus by po nim jechał, tak że byłoby szkoda chłopaka.
A tak, przyjdzie kolejny Hiszpan z 3 ligi, być może tak samo słaby jak Polak, no ale chociaż winny będzie Moskal.
horalek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do horalek
Znajdź inne posty napisane przez horalek