Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Adryan
Senior Member
Od: 04.2024
Offline
#
5009
29.08.2024, 14:15
Skoro Pogoń jest w stanie założyć w swoim budżecie wygraną z Pucharu Polski i (o zgrozo) wpływy z tytułu dnia meczowego w europejskich pucharach, to czemu my mamy nie zakładać w budżecie i planowaniu wydatków pieniędzy od Ekstraklasy?
Adryan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adryan
Znajdź inne posty napisane przez Adryan