|
No cóż: było trochę jak w przypadku walki Gołoty z Lennoxem Lewisem - Gołota chciał trochę poboksować, uskutecznić szermierkę na pięści, ale Lewis nie chciał przyjąć takiego kombinacyjnego podejścia do walki tylko zastosował proste środki i w pierwszej rundzie posłał go na deski.
Ale zgadzam się, że Moskal ma gorszych wykonawców - zwłaszcza w obronie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|