Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1425
Stary 29.08.2024, 11:07
No cóż: było trochę jak w przypadku walki Gołoty z Lennoxem Lewisem - Gołota chciał trochę poboksować, uskutecznić szermierkę na pięści, ale Lewis nie chciał przyjąć takiego kombinacyjnego podejścia do walki tylko zastosował proste środki i w pierwszej rundzie posłał go na deski.

Ale zgadzam się, że Moskal ma gorszych wykonawców - zwłaszcza w obronie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując