Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95836
Stary 29.08.2024, 09:58
Markus napisał(a):Wyświetl post
Powiesz to Rodado i Carbo prosto w oczy Jaguliku? Zasugerujesz im że przez ich zbyt małą waleczność,zaangażowanie i determinację nie awansowaliśmy do ekstraklasy?

Mówienie o zbyt małej waleczności i zaangażowaniu tych Hiszpanów jest tak samo głupie i absurdalne, jak każde wypowiadane przez hejterka Jaroo słowo. Stawianie ich na jednej płaszczyźnie na przykład z Sapałą czy Urygą jest po prostu hańbą.
Akurat Carbo to był cieniem samego siebie w końcówce tamtego sezonu.
Ale faktycznie muszę to oddać Rodado - próbował to na swoich plecach ciągnąć do samego końca. W zasadzie jako jedyny.
Reszta to klasycznie Twoje zesranie, którym już jestem znudzony. Ale znamienne jest to, że sam już zawężasz listę do dwóch hiszpańskich nazwisk
Ostatnio edytowane przez Jagul : 29.08.2024 o godz. 10:02.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując