|
@MaLk,
bardziej miałem na myśli wpływ na płynność finansową i jakiś wzrost poziomu drużyny. I po prostu uważam, że sam awans będzie miał niewielki wpływ na oba aspekty. Te transze zaraz "zjedzą" stałe koszty funkcjonowania, a brak jakiejkolwiek górki nie pozwoli na żadne ruchy, aby wzmocnić realnie drużynę i uniknąć spadku. Pewnie u sponsorów są jakieś premie za awans, ale też ciężko oczekiwać, że to kwoty realnie zmieniające rzeczywistość. Stąd dla mnie np. awans sam w sobie nie jest jakąś dużą wartością, sam w sobie wiele nie zmieni (choć wiadomo lepiej żeby się zdarzył niż nie).
|