TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Esport bardziej potrzebny i popularny niż piłka nożna kobiet. Szkoda chłopaków od Counter Strike'a, zapowiadała się naprawdę dobra drużyna, zaczęli dobrze grać międzynarodowo...
|
Rządowe środki na piłkę nożną kobiet będą pompowane w kolejnych latach..., na esport już niekoniecznie.