Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5001
Stary 28.08.2024, 16:21
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jak mi się firma wali, to nie biorę dodatkowego Porsche w leasing, tylko optymalizuję wydatki.

Ja wszystko rozumiem - sekcja CSa, blind football'u, piłka żeńska, to wszystko jest potrzebne, żeby krzewić wśród młodzieży zamiłowanie do Wisły, ale nie w sytuacji, kiedy są problemy z płatnością za boisko treningowe.
Podobnie uważam. W tym momencie sekcja kobieca potrzebna nam jest na plaster.

@MaLk - co do tej milionowej kadry to mocno wpływają na nią kontrakty Colleya, Młyńskiego i Fazlagicia.

@UW&I - moim zdaniem sekcja jest do rozwiązania do czasu aż staniemy finansowo na nogi. I nikt się wstydził nie będzie.

P.S. Ciekawe czy z kasy przepalonej przez kretynów z UW na race dałoby się utrzymać te sekcję? Pytanie retoryczne.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.08.2024 o godz. 16:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując