Patryko napisał(a):

Jak mi się firma wali, to nie biorę dodatkowego Porsche w leasing, tylko optymalizuję wydatki.
Ja wszystko rozumiem - sekcja CSa, blind football'u, piłka żeńska, to wszystko jest potrzebne, żeby krzewić wśród młodzieży zamiłowanie do Wisły, ale nie w sytuacji, kiedy są problemy z płatnością za boisko treningowe.
|
Podobnie uważam. W tym momencie sekcja kobieca potrzebna nam jest na plaster.
@MaLk - co do tej milionowej kadry to mocno wpływają na nią kontrakty Colleya, Młyńskiego i Fazlagicia.
@UW&I - moim zdaniem sekcja jest do rozwiązania do czasu aż staniemy finansowo na nogi. I nikt się wstydził nie będzie.
P.S. Ciekawe czy z kasy przepalonej przez kretynów z UW na race dałoby się utrzymać te sekcję? Pytanie retoryczne.