wierność83 napisał(a):

|
Ratuje go awans w tym roku (choć patrząc na transzę, że wypłacane jest 3-4 mln w sierpniu dopiero to wiele to nie zmienia)
|
Wiesz, skoro potrafimy nie płacić latami (vide Mandziara, Fazlagić czy ten gostek, co to się kasę na x dopominał), to akurat to, że ta kasa jest wypłacana transzami wielkiej różnicy nie robi. Na tym etapie ważne jest już tylko to, żeby się w ogóle pojawiła, jak ktoś czeka np. dwa lata na swoją kasę, to te pół roku zaczeka.
Oczywiście pod warunkiem, że będzie wiedział, że tę kasę dostanie, a nie, że w międzyczasie klub ją wyda na bieżące sprawy, jak ma to w zwyczaju.