Patryko napisał(a):

|
A może trzeba zadać inne pytanie - czy stać nas w obecnej sytuacji finansowej na prowadzenie sekcji żeńskiego futbolu, który i tak nigdy nie będzie mieć przełożenia na główną działalność Wisły, czyli pierwszą drużynę piłkarską mężczyzn?
|
No to jest bardzo dobre pytanie, niestety.