ypeeh napisał(a):

|
Takie teksty to już przesada. Czy leci z nami moderator?
|
Nie.
Obu można opisać tak samo: wolny, niezwrotny, kryje na radar. Nie widzę sensu dociekania który gorszy, obaj dostarczą kibicom naszych rywali mnóstwo radości.
Aktualnie Biedrzycki zadaje szyku z dwoma czerwonymi i trzema żółtymi w trzech meczach ligowych, ale Alan zapewne nie powiedział ostatniego słowa. W poprzednim sezonie w co drugim meczu odwalał szoł, tetaz jest chyba jeszcze wolniejszy. Będzie się działo...