Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29247
Stary 28.08.2024, 14:06
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Takie teksty to już przesada. Czy leci z nami moderator?
Nie.

Obu można opisać tak samo: wolny, niezwrotny, kryje na radar. Nie widzę sensu dociekania który gorszy, obaj dostarczą kibicom naszych rywali mnóstwo radości.

Aktualnie Biedrzycki zadaje szyku z dwoma czerwonymi i trzema żółtymi w trzech meczach ligowych, ale Alan zapewne nie powiedział ostatniego słowa. W poprzednim sezonie w co drugim meczu odwalał szoł, tetaz jest chyba jeszcze wolniejszy. Będzie się działo...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując