adam_09 napisał(a):

A ja tak z innej beczki...
Skąd przekonanie, że dyrektor sportowy - czy jakkolwiek to stanowisko nazywać - będący pracownikiem etatowym klubu ma prowizję od kupna / sprzedaży zawodników, którzy do niego trafiają ? Skoro pracuje na "etacie" w klubie to ta robota wchodzi w zakres jego obowiązków za realizacje których otrzymuje miesięczne, ryczałtowe wynagrodzenie. Kuriozalne byłoby postępować inaczej.
Nie znam się. Nie wiem jak to funkcjonuje.
|
Prowizje od sprzedaży czy kupna mają agenci czy pośrednicy..pracownicy klubu mają bonusy do wynagrodzenia.
Kuzba w którymś wywiadzie już po zwolnieniu mówił o pretensjach do klubu że nie uznawali premii które miał wpisane za transfery wychodzące zawodników których wyskautowal do klubu (domyślam się że mogła być to premia za transfer Brleka do Włoch lub Kostala do Jagi).
A to co wyrabiał Junco.. raczej nic dziwnego że dobrze im się współpracowało z Sarapata czy Dukatem. Byli po jednych pieniądzach.