Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95827
Stary 28.08.2024, 13:29
Nie robi sie niczego pod stolem.
Np zona albo ktos z rodziny czy po prostu zaufana osoba Kiko ma firme, podpisana umowe przedstawicielstwa z agentem zawodnika i za "dostarczenie" zawodnika pobiera oplate w wysokosci x. Klub jest o tym od razu informowany, dostaje stosowny glejt do podpisania i po podpisaniu zaczyna sie "proces sprawdzania zawodnika".

Biale rekawiczki

Formalnie Adam masz racje. Nie powinien dostac nic wiecej niz to co napisane w umowie. Ewentualnie jakies skromne 0,2 proc do sprzedazy zawodnika jako premie etc.
Ale zycie swoje...
Odpowiedz cytując